Túžite po tom, aby Vás PARTNER POČÚVAL A MAL PRE VÁS POCHOPENIE?

 

Netušíte, čo ešte máte urobiť, aby ROZUMEL VAŠIM STAROSTIAM?

KEDYSI SOM MALA POCIT, ŽE MÔJ MUŽ JE Z MARSU!

Nech som hovorila akokoľvek, mala som pocit, že ja hovorím "A" a on počuje "Z". Moje starosti neboli jeho starosťami a ja som mala pocit, že som na všetko sama. Výčitky boli bežnou súčasťou našich rozhovorov.

Na tejto ceste "nepochopenia" som však zistila, aké dôležité je porozumieť najskôr sama sebe. Vďaka tomu ma môj partner rád vypočuje, je mi oporou a je s ním ohromná zábava.

Už viac nemám potrebu ho zmeniť.

Čo keby som Vám povedala, že je možné

aby sa váš MUŽ ZMENIL
bez toho, aby ste ho museli meniť
aby ste sa cítili SEBAISTO
a vaše pocity vás viac nezvalcujú
užívať si život vo svojej rodine
a výčitky viac nepustiť do vašich vzťahov

Napísala som eBook, v ktorom zdieľam návod, ako aj vy premeníte svoje pocity rozčúlenia, bezmocnosti, zúrivosti,  či naštvania na pokoj.

Svoje skúsenosti vám predávam v mnohých reálnych príkladoch, ktoré vám pomôžu k vašej rovnováhe. Lebo len tam začína harmónia vo vašej rodine.

10 KONKRÉTNYCH LOGICKÝCH KROKOCH objavíte

  • odkiaľ sa berú vaše emócie a kto za ne môže,
  • že správne pomenovanie toho, ako sa cítite, nemusí byť fuška,
  • aké zábavné je pozorovať iných i seba a čo vám to prináša,
  • čo je hlavným kľúčom k tomu, aby vás viac "nerozhádzalo" správanie iných, ich výčitky alebo len ich "divný" pohľad,
  • najlepšie nástroje na svoju pohodu máte doma, aj keď vás teraz náramne rozčuľujú,
  • že hustú atmoféru a "tichú" domácnosť viac nemusíte zažívať,
  • ako sa zlepší vaša komunikácia nielen s partnerom, ale i deťmi, rodičmi, či kolegami v práci,
  • že vo vzťahoch vo vašej rodine začne znova sálať teplo domova.

Predstavte si, že ....

váš partner

vám venuje svoju pozornosť, načúva vám a vníma, čo mu hovoríte

vaše deti

sú vám nápocné, ochotné diskutovať a hľadať spoločné riešenia

vy

cítite nesmiernu vďačnosť, že ste také harmonické prostredie dokázali vytvoriť
Jani, tvoj e-book je skvelý, bez zbytočných omáčok vystihuje skutočne to podstatné - ponúka mnoho príkladov a praktické, okamžite zrealizovateľné kroky. Veľmi hodnotný parťák, ktorého sa oplatí mať uloženého v mobile a vo chvíľach, kedy stratíme seba, svoju silu, či nás prehluší ego, vytiahnuť a nechať sa jeho pomocou vtiahnuť do toho najdôležitejšieho rozhovoru, na ktorý zabúdame - do rozhovoru so sebou. Veď ako chceme niekoho spoznať, keď nie prostredníctvom rozhovoru? Veľmi vhodné čítanie nielen pre začiatočníkov v sebarozvojovom procese, ale aj “veteránov”, ktorí sa v rýchlom tempe života na okamih vzdialili od seba samých.
Miroslava Tomaškowww.miroslavatomasko.sk
Harmónia v rodine začína harmóniou v Tebe - tak to je, tak to si určitě pořiďte, to si přečtěte. ALE - hlavně - UDĚLEJTE "TO". Přestože se terapii věnuji kus svého života, tak mne Jana nově inspirovala. Popsala totiž podařeně, vtipně, a především smysluplně a hluboce poctivě i pravdivě postup, JAK si poradit sám v některých nepříjemných životních situacích. Ono "JAK" považuji za nejdůležitější. Jenže pak už každý sám "to" musí udělat. Respektive nemusí, ale může. Dobrých rad není nikdy dost, ale nikdo to za nás neudělá. A Janě se v této knížečce podařilo inspirovat a motivovat právě k tomu "dělání". Mám z toho velkou radost. Opravdu všem doporučuji.
Yvetta Ellerováwww.yvellerova.cz
Velmi si vážím lidí, kteří se rozhodnou vypnout automat svých destruktivních návyků a začít vědomý a harmonický život. Janě se tohle povedlo nejen u sebe, ale do celé transformace zapojila celou svou rodinu – klobouk dolů! Ve svém e-booku srozumitelným způsobem vysvětluje, odkud se berou naše spouštěče konfliktů a zároveň dává podrobný návod, jak na to, aby nás (a naše vztahy) negativní emoce a podvědomé programy neovládaly. Moudrost autorky, která ví, že měnit druhé ve vztazích nefunguje, že to jediné, co funguje, je vědomá práce na sobě, čiší z každé stránky. Přeji Janě hodně vědomých čtenářů a nám všem přeji co nejvíce šťastných a harmonických chvil ve svých rodinách!
Sophie Joya www.tarotovaskola.cz

Zaujíma vás, ako to v eBooku vyzerá?

Kliknite na obrázok a nahliadnite.

Koľko  stojí eBook "Harmónia v rodine začína harmóniou v Tebe"?

17 €

V prípade, že ste z Českej repuliky a chceli by ste platiť v českých korunách, kontaktujte ma, prosím, mailom na info@janahanusova.sk.

Cena je dostatočne nízka, aby ste sa aj vy mohli vydať na CESTU k vlastnému pocitu slobody a ľahkosti vo vašej rodine. Zároveň je však dostatočne vysoká na to, aby ste mali ZÁVÄZOK sama voči sebe nielen eBook prečítať, ale vyťažiť z neho maximum. Aby vás investované peniaze MOTIVOVALI ÍSŤ DO AKCIE.

Verím, že veci majú význam len vtedy, ak nám dávajú zmysel, ladia s nami a sú pre nás prínosom.

Ak sa preto rozhodnete, že eBook "Harmónia v rodine začína harmóniou v Tebe" nie je pre vás, ponúkam vám garanciu vrátenia peňazí.

Máte na to 30 dní od zakúpenia eBooku. Stačí mi poslať mail na info@janahanusova.sk a ja vám bez otázok  peniaze vrátim.

Tento ebook bol pre mňa pohladením. Z celého textu som cítila, že autorka o harmónii nielen píše, ale ňou skutočne žije. A tiež, že sila jej slov vyviera z poznania, ktoré rozhodne nedostala zadarmo. Viackrát som sa vracala k samotnej úvodnej fotke a nasávala jej zázračnú atmosféru. Napriek tomu, že sa témou nachádzania pokoja v sebe zaoberám už roky, umožnil mi ebook hlbšie uvedomenie si toho, čomu dovoľujeme vstúpiť do našich životov.
Zuzana Kováčováwww.zuzanakovacova.sk
Prečítala som si eBook "Harmónia v rodine začína harmóniou v Tebe" a vypracovala som si všetky úlohy. Na druhý deň ráno som sa pristihla, že pozorujem svoje pocity a pocity iných. Tento deň bol totiž pomerne bohatý na konflikty, urazené egá a závisť. Krik, hnev, plač, obviňovanie, obete. Dnes to lieta všade okolo mňa a aj keď sa ma to netýka, vidím pocity svojich najbližších a hovorím si, ako veľmi by si potrebovali prečítať tento eBook.
Natália Poliakováwww.spankovavila.sk

# BONUS 1 - PRAKTICKÁ PRÍRUČKA

K eBooku dostane naviac PRÍRUČKU, v ktorej nájdete:

Recept na vnútornú rovnováhu v presných krokoch, a tiež príklad, ktorý vysvetľuje jednotlivé kroky na skutočnom príbehu. Vďaka presnému návodu bude pre vás zrozumiteľné, ako je možné rozčúlenie alebo výčitky premeniť na harmóniu. Zvládnete to aj Vy!

Súčasťou príručky sú aj dva inšpiratívne plagáty. 

# BONUS 2 - 20 MINÚTOVÁ KONZULTÁCIA

Túžite po tom, aby vášho partnera zaujímal váš život, ale zatiaľ máte pocit, že si žije ten svoj vlastný? Alebo vás trápi niečo iné, čo súvisí s vašimi vzťahmi?

Ponúkam Vám konzultáciu ako bonus k eBooku, počas ktorej si povieme, ako je možné vzťahy zlepšiť. V prípade záujmu o využitie tohto bonusu, mi napíšte na info@janahanusova.sk.

Dovoľte si byť šťastná kvôli SEBE, nie kvôli NIEKOMU INÉMU a pre NIEKOHO.

VY STE DÔLEŽITÁ!

Radosť zo života a harmónia vo vašej rodine už stoja pred dverami. Máte na to skutočné právo. Stačí ich len otvoriť.