Mojou VÍZIOU je, aby sa vôňa harmónie šírila v každej rodine.

Kto vlastne som ...

Som (ne)obyčajná žena, manželka a matka troch detí. Vlastne štyroch – máme doma nášho nového úžasného psíka 🙂 a užívam si bytie vo svojej rodine. Cítim slobodu, ľahkosť a život vnímam ako hru, vďaka ktorej môžem nachádzať svoju vnútornú silu. S nadšením sa pridávam do projektov, ktoré menia svet k lepšiemu. Odvahu vnímam ako svoju kamarátku, ktorá mi dovoľuje posúvať vlastné hranice, vďaka čomu mi do života prichádzajú ľudia a situácie, o ktorých som v minulosti ani nesnívala.

Mojou VÍZIOU je nech sa vôňa harmónie šíri v každej rodine.

Túžim prispieť k tomu, aby sa nám žilo spolu krásne. Zmenou v sebe, vo svojej rodine a napokon všade tam, kde som. Už viem, že z každej náročnej situácie je vždy aspoň jedno riešenie.

Robí ma šťastnou, ak sa nám darí budovať vzťahy na základe dôvery, porozumenia a vzájomného rešpektu. Cítim veľkú vďačnosť, keď dokážem zotrvať v pokoji aj v náročnejších situáciách.

Hm, nie vždy však bolo tomu tak ...

Spomínam si na chvíle, v ktorých sme žili takým „štandardným životom“, popri materskej som čiastočne pracovala, manžel trávil pomerne dosť času v práci, zveľaďoval okolie nášho domu, deti rástli a tak nám išli dni nejako rovnako.

Až prišiel Patrik, naše tretie dieťa. Dieťa s jedným chromozóm navyše a priniesol nový vietor. Celkom slušný uragán.

Po dvoch náročných rokoch som pocítila túžbu vymaniť sa z toho, že sa život točí o rehabilitáciách, operáciách, vyšetreniach, rozvojových aktivitách nášho syna. Bolo to veľmi náročné a únavné obdobie a nemalo nič spoločné s harmonickou rodinou, po ktorej som túžila. Žila som zo zotrvačnosti, aby som vedela fungovať aj pre naše dve staršie deti. Chýbala mi energia. Cítila som sa unavená, nepochopená, nemilovaná, bezmocná a na všetko sama. V našom vzťahu s mojím mužom pomaly vyhasínali všetky emócie.

Nemala som vieru, že ešte vôbec budem môcť niekedy profesne fungovať, mať pocit naplnenia z práce a užitočnosti. Túžila som po tom, ale to všetko okolo mňa sa ma snažilo predvedčiť, že to už NIKDY NEPÔJDE.

A už vôbec som nevedela, čo ešte mám urobiť, aby som znovu rozprúdila energiu v mojom manželstve. Myslela som si, že už viac urobiť nemôžem. 

Netušila som, ako z tohto bludného kruhu von.

Priala som si žiť v harmonickej rodine, no nevedela som, ako ju vytvoriť. Neustále som hľadala cesty, ako komunikovať s deťmi, s manželom, nevedela som však komunikovať sama so sebou. Nepočula som ten tichý hlas mojej duše.

Nedokázala som si ani predstaviť, že ...

... všetko môže byť inak.

Aby sa nám ľahšie spolunažívalo, študovala som knihy o výchove detí, rodičovstve, vzájomnom rešpekte, vzťahoch k iným a hlavne k svojej duši. Hľadala som návody, ako na to, aby sme spolu ladili. Popri nich som nachádzala cestu k sebe. S postupným budovaním vnútornej rovnováhy sa mi začali otvárať dvere ďalších možností. Pochopila som, že ak chcem žiť harmonicky, je to na mne, aby som tú harmóniu žila JA.

V ten správny čas, keď som bola na to pripravená, spoznala som viacero ľudí, ktorí sa stali mojou inšpiráciou. Dali mi nový pohľad na všetky situácie v mojom živote. Dovolila som si prijať, že všetko je možné, dala som priestor novým začiatkom

Život v harmónii pre mňa znamená pocit vnútornej rovnováhy, neutrality, ľahkosti, hravosti, radosti, spokojnosti a slobody. Vtedy dokážem ladiť svoj život s rodinou i prácou. Robím to, čím som.

Som žena, ktorú baví život. Ukazujem ženám, ako súvisí vzťah k sebe s harmóniou v rodine. Učím ich, ako vďaka jednému dosiahnuť to druhé.

Som tu pre tých, ktorí naozaj vnímajú, že by veci chceli inak.

Dám Vám návod, ako začať.

Stiahnite si Ebook – OD HÁDOK K POCHOPENIU alebo 3 kľúče k harmonickým rozhovorom. Dovoľte si vstúpiť do nových dverí Vášho života, v ktorom je radosť žiť.

Janka 🙂