UZNAJ SVOJU MOC ... (seminár pre ženy)

TERMÍN: 17. - 18. 6. 2022 (Pi-So)

nový termín: 8.- 9. 7. 2022 (Pi-So)

MIESTO: Trenčín

Tentokrát sa stretneme v čisto ženskom kruhu, aby sme spolu zažili, čo znamená ROZPOZNAŤ A UZNAŤ SVOJU MOC.

V menšej podpornej skupine rovnako zmýšľajúcich žien budeš mať možnosť navnímať, komu alebo čomu si zverila svoju moc - či ju máš vo svojich rukách alebo je niekto či niečo, čo Ťa o ňu "oberá".

Rozkľúčuješ, prečo sa Ti nedarí v oblasti, ktorá Ťa trápi, hnevá, máš v nej smútok, nespokojnosť... je jedno, či ide o oblasť partnerstva, výchovy, sebahodnoty, profesie...

Prostredníctvom Human designu sa dozvieš, v čom je Tvoja moc, Tvoje dary, o ktorých tušíš, že ich máš, ako aj o tých, ktoré si zatiaľ nenavnímala. Zároveň sa naučíš, ako sa správne rozhodovať, aby si išla cestou, ktorá je pre Teba tá pravá.

V neposlednom rade získať podporu na svojej ceste, nové priateľstvá, nové vhľady do života, ktoré Ťa neuveriteľným spôsobom posunú vpred.

Seminár je pre Teba, ak Ťa volá túžba po pochopení toho, prečo sa Ti dejú isté veci v živote. Ak sa chceš naučiť žiť život podľa seba a dovolíš si učiť sa, ako sa máš správne rozhodovať. Si otvorená niečomu novému, čo ešte zatiaľ nepoznáš a máš nesmiernu chuť objaviť svoju vnútornú múdrosť, ktorá Ťa vedie životom, len ju zatiaľ ešte dostatočne nevnímaš.

CENA:

140 € (Počet účastníčok je max. 12), záloha 70€ (info k platbe Ti príde na mail po vyplnení prihlášky).

ČASOVÝ HARMONOGRAM:

Piatok od 17:00 - do 20:00 hod.
Sobota od 9:00 – do 16:00 hod.

Prihláška na seminár

Vaše osobné údaje budú použité iba pre účel vašej prihlášky podľa Zásad spracovania osobných údajov.

Seminárom vás  prevedie Jana Hanusová 

Prebúzdam v ľuďoch ich životný potenciál, aby boli schopní sami narábať so svojimi emóciami, myšlienkami a konaním. Vďaka tomu dokážu žiť život, v ktorom sa neposudzuje, uznáva sa vlastná sebahodnota a múdrosť, komunikuje sa s prijatím vo všetkých oblastiach. Odhaľujem individuálnu pravdu klienta. Viac info: www.janahanusova.sk

@ info@janahanusova.sk

tel: +421 908 516 148